Sla menu over en ga naar de inhoud

Daadkracht voor de Overheid - Resultaten van het jaaronderzoek ...

  • Home /
  • Nieuws /
  • Resultaten van het jaaronderzoek Overheid.nl Monitor
-

Resultaten van het jaaronderzoek Overheid.nl Monitor

17-10-2008 

Op 15 oktober 2008 is de consultatieronde gesloten. Onze dank aan de vele honderden organisaties die wijzigingsverzoeken hebben ingeleverd. Overheid heeft Antwoord© behandelt deze wijzigingsverzoeken zo snel mogelijk. Daarbij als laatste aandacht voor de A-vragen, zodat iedereen optimaal de kans heeft zijn convenanten te behalen en dergelijke.
Met name de C-categorie levert veel wijzigingsverzoeken op. Aan iedereen nogmaals de mededeling dat er dit jaar meer komt kijken bij het scoren op 'transactie'. Omdat we de burger centraal stellen, verwachten we per product een uitlegtekst waarin uw overheidsorganisatie aangeeft wat er gebeurt nadat een burger inlogt met DigiD. In de tekst moet minimaal staan dat de bezoeker een transactie aangaat met uw organisatie en mogelijk ook extra informatie over het vooraf invullen van - de bij de gemeente bekende - gegevens (extra score op bvb D5).

De scores die we invoeren voor de Webrichtlijnen zijn anders dan vorig jaar. De scores die jullie nu zien, zijn bedoeld als xx van de 47 te behalen punten uit de automatische toets. De tool moet dit verrekenen tot 75% van het totaalcijfer voor categorie F. Nu gebeurt dit nog niet goed, maar uiterlijk 3 november 2008 is dit gerepareerd.

Overheid heeft Antwoord© wenst u allen veel succes toe. Bent u nieuwsgierig naar de ranglijsten? Via monitor@overheid.nl kunt u een reikwijdte aanvragen waarin uw gemeente valt (top 10, top 20, top 50, top 100, etc). Uiteraard geven we de exacte plekken van gemeenten binnen de ranglijst nog niet prijs. In de week van 3 november 2008 verwachten we de definitieve resultaten van het jaaronderzoek.

Bron: www.advies.overheid.nl